Čištění tlakovou vodou, vysávání a další

Provádíme odstraňování nečistot - průmyslové čištění z různých povrchů průmyslových podlah, zejména však čištění olejových skvrn a silně znečištěných podlah v průmyslových provozech (dílny, výrobní podniky, garáže, parkovací plochy, plochy čerpacích stanic atd.), odstraňování odhozených žvýkaček, čištění dlažby, dřevěných podlah, sedadel v dopravních prostředcích a mnoho dalších povrchů a zařízení

Používáme moderní technologie a přístroje šetrné k životnímu prostředí - parní čističe, vysokotlaké mycí zařízení Karcher, průmyslové vysavače a další. Používáme velmi kvalitní chemické přípravky, které mají vydány atesty k tomuto použití, které jsou biologicky odbouratelné a desinfekční a šetrné k životnímu prostředí.

Mimo jiné přístroje vlastníme. jako jedni z mála v ČR, vysoce výkonný přístroj pro parní čištění podlah WALSER Top-Cleaner. Tento přístroj lze při možnosti větrání použít i pro vyčištění vnitřních prostor.

Přístroj pracuje na třístupňovém principu - v první fázi působí pára, po té ekologický čistící prostředek (používáme pouze biologicky odbouratelné prostředky) a následně termomechanické čištění. Tím se dosahuje odstraňování nečistot velkoplošně nikoliv jen bodově. Výhodou je malá spotřeba vody a tím také malá produkce odpadů z čištění. K provozu přístroje je nutné pouze napojení na elektrický proud 400 V, což však jsme schopni v případě nutnosti zajistit pomocí elektrocentrály. Napojení na rozvod vody nepožadujeme.

Možností použití tohoto čistícího víceúčelového stroje je velmi mnoho, dokážeme vyčistit i takové povrchy, které jiné stroje vyčistit nedokáží. Na Vaši žádost jsme připraveni tento čistící přístroj předvést. Během několika desítek minut ukážeme rozdíl mezi stávající a vyčištěnou plochou.