O společnosti

BMS 1, spol. s r.o. má své sídlo v Brně a svoji stálou provozovnu v Chrudimi. Společnost působí na českém trhu pod současným názvem od pololetí roku 2003. Statutárním zástupcem je jednatel společnosti, pan Ladislav Řiháček.

Společnost má zaveden Integrovaný systém řízení a je certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. Certifikačním orgánem je TDS BRNO.

Společnost je zaregistrována u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 43409.

IČ 25931563, DIČ CZ25931563

Reference - naše společnost má mnoho (doufáme, že spokojených) zákazníku, které si získáváme především kvalitou naší práce, spolehlivostí, přijatelnými cenami, zkušenostmi v jednotlivých oborech a kvalifikací společnosti a našeho personálu. Naše služby ralizujeme zejména pro zákazníky, kteří provozují:

  • veřejné čerpací stanice PHM
  • vnitropodnikové čerpací stanice PHM
  • sklady ropných látek
  • a mnoho dalších různých pracovišť - každý zákazník je pro nás stejně důležitý !

 

Proč zvolit právě naší společnost ?

 

Pokud ještě nejste našimi zákazníky, neznáte naše služby a naše zvyklosti a hledáte dodavatele služeb pro Váš sklad ropných látek nebo čerpací stanici PHM, pokusíme se Vám na tomto místě v několika bodech uvézt skutečnosti, které by Vám mohly pomoci k výběru správného dodavatele:

  • naše společnost svým zákazníkům pomáhá hlídat termíny revizí technologicí čerpacích stanic - každá provedená činnost u zákazníka je evidována a pokud máme dostatek informací, informujeme provozovatele předem na končící platnost některé z revizí nebo kontroly 

  • v případě uzavření dlouhodobého smluvního vztahu se zákazníkem (servisní smlouva) nabízíme další benefity - například slevy z ceníku prací nebo individuální cenové kalkulace služeb, pravidelně aktualizovaný plán revizí a kontrol, hotovostní servisní služba, poradenství v oboru technologií čerpacích stanic PHM a další

  • naše společnost opravdu vlastní veškerá potřebná oprávnění a povolení k provádění nabízených služeb, stále rozšiřujeme náš pracovní kolektiv a jeho odborné znalosti což přináší našim zákazníkům výhody v možnosti provedení více služeb najednou - obvykle nejezdíme na každý úkon zvlášť, ale naopak se snažíme co nejvíce věcí dělat najednou nebo slučovat do celků a eleminovat tak náklady na dopravu, které tvoří významnou položku u našich prací

  • naše společnost drží vlastní sklad základních náhradních dílů pro provádění oprav

  • naši společnost si vybrali nebo certifikovali někteří z významných výrobců nebo prodejců jako svého autorizovaného servisního partnera

Máte zájem vyzkoušet naše služby i Vy ?

Máte zájem o zpracování cenové nabídky na některou z námi nabízených činností v oboru PHM, v oboru průmyslového čištění nebo v oboru prodeje produktů, popř. i na jinou činnost nebo produkt z našeho oboru?

Neváhejte nás kontaktovat. Cenovou nabídku zpracujeme rádi zdarma přímo pro Vás dle vašich konkrétních požadavků a podmínek.