Výdejní stojany, průtočná měřidla, čerpadla a bezobslužné systémy

Nabízíme prodej, odborné montáže a následný servis technologie pro veřejné a vnitropodnikové čerpací stanice PHM a sklady nebezpečných látek, včetně různého příslušenství a náhradních dílů. V pravém sloupci naleznete odkazy na stručný katalogový výběr z našeho sortimentu.

 

Výdejní stojany, bezobslužný výdej (čipy), platební terminály:

Dodáváme výdejní stojany, u kterých obvykle vlastními pracovníky provádíme jejich montáže a následný servis. V nabídce máme výdejní stojany pro použití u malých "osobních" nádrží, přes stojany pro vnitropodnikové čerpací stanice až po stojany pro veřejné čerpací stanice. Nabízíme výdejní stojany pro výdej pro vlastní potřeby (pracovní měřidla) a výdejní stojany pro hotovostní nebo fakturační prodej (stanovená měřidla). Naše společnost je mimo jiné autorizována pro montáže, revize a servis výdejních stojanů výzmaných českých výrobců: ADAST Systems a.s. a Tatsuno Europe a.s..

V nabídce jsou stojany pro výdej prováděný obsluhou čerpací stanice, dále stojany s integrovaným systémem pro bezobslužný výdej - čipy (včetně náhrad za staré klíčkové stojany ADAST) a stojany pro připojení na řídící systémy nebo externí bezobslužné a platební terminály čerpací stanice. Výdejní stojany mohou být vybaveny systémem pro teplotní kompenzaci.

 

Nabídka typů výdejních stojanů je velmi široká. Na základě požadavku zpracujeme návrh řešení a cenovou nabídku dle konkrétní specifikace a požadavku zákazníka. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Průtočná měřidla a hmotnostní průtokoměry:

Provádíme dodávky, montáže, kalibrace a servis průtočných měřidel značky ADAST, PIUSI a HEFA, včetně jejich elektronických verzí a verzí s teplotní kompenzací. V nabídce průtočná měřidla o světlosti DN 25, DN 32, DN 50, DN 80, DN 100.

Nově nabízíme dodávky a montáže hmotnostních průtokoměrů.

 

 

 

 Výdejní a stáčecí čerpadla:

Provádíme dodávky a montáže stáčecích a výdejních čerpadel pro nadzemní skladovací nádrže a čerpadel pro technologie velkých skladů nebezpečných látek.

 

 

 

 

S Vaší poptávkou nás kontaktujte na provozovně Chrudim.