Kvalitní a spolehlivé profesionální služby šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům

Menu

O společnosti BMS 1, spol. s.r.o.

BMS 1, spol. s.r.o. má své sídlo v Brně a svoji stálou provozovnu v Chrudimi. Společnost působí na českém trhu pod současným názvem od pololetí roku 2003. Statutárním zástupcem je jednatel společnosti, pan Ladislav Řiháček.

Společnost má zaveden Integrovaný systém řízení a je certifikována dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001. Certifikačním orgánem je TDS BRNO.

Společnost je zaregistrována u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 43409. IČ 25931563, DIČ CZ25931563

Reference - naše společnost má mnoho zákazníků, které si získáváme především kvalitou naší práce, spolehlivostí, přijatelnými cenami, zkušenostmi v jednotlivých oborech a kvalifikací společnosti a našeho personálu. Naše služby realizujeme zejména pro zákazníky, kteří provozují:

Proč zvolit právě naší společnost?

Pokud ještě nejste našimi zákazníky, neznáte naše služby a naše zvyklosti a hledáte dodavatele služeb pro Váš sklad ropných látek nebo čerpací stanici PHM, pokusíme se Vám na tomto místě v několika stručných bodech uvést skutečnosti, které by Vám mohly pomoci k výběru správného dodavatele:

Máte-li zájem vyzkoušet naše služby nebo máte-li zájem o zpracování cenové nabídky na některou z námi nabízených činností, neváhejte nás kontaktovat.

Velice rádi také budeme, pokud nám vyjádříte svou spokojenost nebo nespokojenost s námi prováděnou prací. Proto tyto účely slouží prostor pro Vaše vyjádření na zakázkovém listě pro prováděnou zakázku nebo kontakty na vedení naší společnosti.